کاغذ کرپ

تماس بگیرید

کاغذ کرپ به عنوان جایگزینی برای روش های قدیمی بسته بندی استریل که در آنها از پارچه، شان و یا کاغذ گراف استفاده می شد در نظر گرفته می شود. جنس این کاغذها صد درصد سلولزى مى باشد که اگرچه سد باکتریایى موثر در برابر رطوبت است، اما ازنفوذ عامل استریل بخار جلوگیرى نمى کند

اشتراک گذازی

از کاغذ مدیکال که در استریل کردن ابزار جراحی در اتوکلاو و بسته بندی آنها و همچنین انتقال آنها بطور استریل به کار می روند .

جنس این کاغذ سلولزی بوده و سدی در برابر میکروارگانیسم ها و رطوبت میباشد اما از نفوذ عامل استریل کننده مثل بخار ،جلوگیری نمی کند.

استفاده از این محصول در مکان های مختلف بهداشتی و درمانی از جمله بیمارستان ها ،آزمایشگاه ها،دندانپزشکی ها و… دیگر کاربرد دارد. از جمله دلایل بسته بندی ابزارها برای عمل استریلازیسیون استریل نبودن هوای اتاق نگهداری ابزار و خصوصا سینی نگهداریست. همچنین استفاده از کاغذ کرپ امکان انتقال آلودگی ها حین حمل ابزار را پایین می آورد و تا هنگام استفاده از ابزار آن را پاکیزه نگه می دارد.

استفاده از کاغذ کرپ روشی مدرن برای جایگزینی روش های قدیمی و سختتر است. این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای پارچه که در گذشته استفاده می شد می باشد. نکته مثبت جنس کرپ این است که باعث جلوگیری از استریل شدن محصولات در دستگاه اتوکلاو نمی شود.

سایر

سایر توضیحات قابلیت ممانعت از نفوذ باکتری
مقاوم
استفاده آسان
ماندگاری طولانی
مطابق با استاندارد تمام روش های استریلیزاسیون بخار
مقاوم در برابر پارگی
کاغذ بدون حافظه
بدون پرز
بسته بندی یکبار مصرف
مقرون به صرفه
نظر خودتان را بنویسد