هارد سرور HP 1.2TB SAS 12G 10K SFF

تماس بگیرید

*کالای استوک*

اشتراک گذازی

*کالای استوک*

هارد سرور HP 1.2TB SAS 12G 10K SFF از دسته هارد های اینترنال و SFF با ظرفیت بالا به شمار ‌می‌آید که به دلیل ظرفیت ذخیره سازی مناسب و پشتیبانی از سرعت انتقال داده کارآمد به طور گسترده توسط کاربران بر روی سرورها و استوریج‌‌های شرکت HPE مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. این مدل با پشتیبانی از Firmware خاص HP توانسته بهترین عملکرد را در سرورهای نسل نهم به بعد اچ پی برای کاربران فراهم سازد.

از این مدل به طور وسیعی در فعالیت‌‌هایی مانند: ماشین‌‌های مجازی و رایانش‌‌های ابری استفاده ‌می‌شود. این مدل در مقایسه با نسل قبل خود یعنی HP 1.2TB 12G 10K SAS 2.5 inch از نرخ انتقال داده با سرعت دو برابری بهره ‌می‌برد که این امر باعث سازگاری مناسب تر با رید کنترلرهای نسل نهم مانند: HPE P440ar 2GB FBWC و HPE P840 4GB FBWC ‌می‌شود.

از مشخصات کلی این هارد درایو سرور ‌می‌توان به ظرفیت 1.2TB فضای ذخیره سازی با 10000rpm سرعت گردش دیسک و سرعت نرخ انتقال داده 12Gb/s اشاره کرد که با پشتیبانی از درگاه SAS سرعت قابل قبول و بالایی را در اختیار کاربران قرار ‌می‌دهد. از نظر ابعاد در دسته SFF یا Small Form Factor قرار ‌می‌گیرد و اندازه آن 2.5 inch ‌می‌باشد.

*کالای استوک*

سایر

برند HP
دسته ProLiant Hard Drive
تکنولوژی هارد HDD
نوع Hot Swap (Hot Plug)
حداکثر ظرفیت هارد 1.2TB
سرعت چرخش دیسک 15000 rpm
سرعت انتقال داده‌ها 12Gb/s
درگاه ارتباطی SAS
محدوده سایز SFF
نظر خودتان را بنویسد